Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия: Західна Україна , ау!!
Nissan Note Клуб > Nissan Note Клуб > Украина
Страницы: 1, 2, 3
бэндэровэц
Львів - центр західної України, я бачив як мінімум 15-20 машин, невже ніхто не читає сайту?? Закарпаття і Франківськ!!!!!!!!!!!! Пропоную всім обєднатися в цій темі. Ми живемо поруч і можемо планувати спільні поїздки і зустрічі.[size=3]
бэндэровэц
Я із знайомими часто практикую на вихідні виїжджати на екскурсію чи на припроду. Для прикладуна свято вина в Закарпаття, по замкам Зах України ( в межах часу звичайно ), на просто якісь мальовничі місця, не обовязково в західному напрямку - це може бути і Тернопільстка, Волинська і т.д. області.
Можемо обєднатияс, якщо хтось знає що тако-го то числа має відбуватись щось цікаве, можете пропонувати і я думаю зібрати компанію не проблема. Або просто виїзд десь на природу в мальовничу місцевість.
Йдуть 9,10 серпня. На день незалежності, планую поїхати в Синєвир і околиці, хто хоче приєднуйтесь, або давайте свої ідеї.
До речі це стосується не тільки Зах України
mikitigor2601
Вітання з Ужгорода.Підтримую всі пропозиції.
бэндэровэц
Точно планую на свято вина в Виноградово (десь травень здається), був минулого року з компанію, супер( тоді ще і на тнрмальні води попали і в долину нарцисів). Проте був за рулем sad.gif sad.gif sad.gif
Цього року планую жінку посадити. biggrin.gif
Якщо є щось варте уваги раніше, було б цікаво обдумати uga.gif
vitaliybilinskyy
Привіт з Івано-Франківська!!! happy.gif
Artem
Мукачево теж Західна Україна! Привіт всім землякам та просто добрим людям.
Kosiat
+1 Львів
Bodikk
Всім привіт зі Львова! Вчора нарешті став власником довгоочікуваного Єнотика smile.gif
Пропоную приїзжати на зустрічі Ніссан Клубу. http://www.nissan-club.org/board/index.php Ми зустрічаємось щопятниці в піцерії Ню-Йорк що на 2 поверсі супермаркету Арсен вул.Патона о 20:00. Паркуємось з лівої сторони біля ще одного входу в супермаркет. Чекаємо усіх. т. 8097-900-1998 Богдан
Kosiat
На якій вулиці?
Bodikk
Соррі забув. Арсен на Патона. Завтра зустріч о 20:00 чекаємо...
Bodikk
Цитата(бэндэровэц @ 13.2.2009, 18:11) *

Точно планую на свято вина в Виноградово (десь травень здається), був минулого року з компанію, супер( тоді ще і на тнрмальні води попали і в долину нарцисів). Проте був за рулем sad.gif sad.gif sad.gif
Цього року планую жінку посадити. biggrin.gif
Якщо є щось варте уваги раніше, було б цікаво обдумати uga.gif

В нас з Нісаан клубом точно така ж програма була, ти часом не з нами їздив smile.gif , правда ми ще попали в географічний центр Європи, Мукачівський, Ужгородський і Невицький замки. А так, ще дуже багато куди разом їздимо на відпочинок. Так що чекаємо завтра на зустрічі
бэндэровэц
В географічному центрі був, і багато ще де по Карпатах. Дуже хочу зустрітися, але чимось отруївся sad.gif , почуваю себе паскудно, тому не знаю чи завтра буду. А так зустрінемся обовязкокво
Bodikk
Цитата(бэндэровэц @ 12.3.2009, 20:09) *

В географічному центрі був, і багато ще де по Карпатах. Дуже хочу зустрітися, але чимось отруївся sad.gif , почуваю себе паскудно, тому не знаю чи завтра буду. А так зустрінемся обовязкокво

Шкода, поправляй здоровя, сьгодні має бути багато народу, навіть з Донецька будуть гості smile.gif , як виздоровієш, то чекаємо smile.gif
бэндэровэц
Завтра, їду зранку в Буковель на 2 дні. Сьогодні вирішив happy.gif happy.gif happy.gif
Якщо маєте бажання підтягуйтесь Самий класний відпочинок, той що не планований.
80503718238 good.gif good.gif good.gif
Bodikk
Запізно прочитав, теж збирався зїздити, але компанії не було
бэндэровэц
Пора активізувати Захід uga.gif uga.gif uga.gif
Отже, на 23-24 планую подорож на свято вина в Виноградово (Закарпаття), по дорозі планую заїхати на термальні води, біля Берегово, можливо загляну в Ужгород. Певна комапнія вже є, допомогає (якщо не передумав) mikitigor2601. Якщо хтось бажає приєднатися піднімайте лапи biggrin.gif , або пишіть.

На 17 планую катнутися трошки по замкам біля Львова, оскільки з Desperate під час його візиту до Львова в мене не вийшло, то я сі зізлостив biggrin.gif і вирішив все-таки поїхати dirol.gif

Так, що бажаючим WELLCOME, а якби підїхали єноти із більш східних, чи то ба центральніших областей, то я певно би був файно вражений і пішоб би си випив медовухи в Криївку ( http://www.kryjivka.com.ua/). (хто ніц з того що я написав не зрозумів, певно зовсім змоскалився, тому тим більше є важно приїхати на Захід де беру на себе відповідальність трохи навчити галицької мови і медовухи з самогоном) biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


ПС. Надіюсь ніхто не образився на мій батярський напис, бо ніц злого в душі не мав.

Отже панове,пишіть хто має таке бажання music2.gif music2.gif music2.gif music2.gif music2.gif
Bodikk
На жаль 23-24 ми їдемо в Камянець-Подільський на фестиваль повітряних куль, Хотинська хортеця і т.д., ночуємо в палатках, як є бажаючі приєднуйтесь. Буде весело. Поки що їде 3 Ніссана зі Львова і можливо Рав4 з Києва.

dina
Якось дивно прозвучало: нажаль їдемо в Камянець-Подільський на фестиваль... biggrin.gif На щастя! Просто доведеться зустрітися пізніше з бэндэровцем friends.gif
Ви вже там порахуйте всі кулі, подивіться, щоб всі були саме повітряними, а ми вже після вас, у Феодосії їх перерахуємо biggrin.gif Хоч би вони встигли за кілька днів туди дістатися uga.gif
Shaft
Выложил Свой Отчет о Поездке В ужгород Тут
vivisektor
О, я і тут відмічусь! smile.gif
Виявляється, не так вже й мало у клубі львівського люду. smile.gif
Shaft
та є трохи biggrin.gif
vivisektor
Ну, у місті мені досі ще щось нікого з клубною символікою не траплялося...
dina
тому що у бэндэровца її нема biggrin.gif На власні очі бачила його єнот влітку.
бэндэровэц
Цитата(dina @ 16.10.2009, 8:23) *

тому що у бэндэровца її нема biggrin.gif На власні очі бачила його єнот влітку.

blush.gif Якщо чесно то є blush.gif blush.gif blush.gif Мені Desperate дав. Якось ще не повісив blush.gif
vivisektor
Ну, бэндэровца-то я і без клюбної символіки вирахував учора. wink.gif
А взагалі, зауважив, наскільки ми, западенці, інертніші проти інших регіонів. Не про Київ навіть мова, але он, у донецькій темі 32 сторінки, а ми?.. sad.gif
Shaft
Москва теж не відразу будувалась wink.gif
наберіться терпіння wink.gif
vivisektor
Не хочу терпіння. smile.gif хочу щоб відразу і весело. wink.gif
dina
Олесю зараз весело - не те слово smile.gif
vivisektor
Трішки не второпав - а що з Олесем?
dina
Та нічого, крім того, що він лікар.
vivisektor
А!!! У-у-у. sad.gif
Я не знав... (я, чесно кажучи, навіть достеменно не знаю, хто такий Олесь, лише здогадуюсь, що, певно, бэндэровэц?).
Так, кому-кому, а лікарям зараз справді важко...
Shaft
саме так - бэндэровэць це він victory.gif
dina
Ось тут про героїчну поведінку скромних лікарів на львовщині, а тут фото самого Олеся.
бэндэровэц
Западенці, йо-майо!!
Ви в курсі що до нас єноти із Росії в гості їдуть http://www.clubnote.ru/forum/index.php?showtopic=5750
Я тут розпинаюсь angry2.gif . Одна голова добре, а багато єнотоголів прекрасно. Єноти з інших областей рекомендують як краще проїхати, де краще стати, а місцеві в нори поховались, чи так свинський грип всіх налякав? vivisektor, ти претендуєш на активність, мо теж щось порадиш?? Накінець можемо разом зібратися і поїхати з росіянами в Карпати. Я вже хлопцям з лісу сказав щоб топірці нагострили biggrin.gif
dina
rofl.gif
Shaft
жжесть rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
vivisektor
Цитата(бэндэровэц @ 7.11.2009, 11:58) *

vivisektor, ти претендуєш на активність, мо теж щось порадиш?? Накінець можемо разом зібратися і поїхати з росіянами в Карпати. Я вже хлопцям з лісу сказав щоб топірці нагострили biggrin.gif

Я не претендую - я такий активний, шо самому страшно. wink.gif от тільки в інших галузях... sad.gif зимові гори - то не моє. Я весняно-літньо-осінній. Гриби, прогулянки, але не лижі. sad.gif Та й ту тему, даруй, я не бачив - я як правило, тільки в розділ України у форумі заглядаю. Але маю класну "точку" в Славську, якщо треба...

та, ну і, якщо треба - то в мене бензопила є. а то - топор, топор... wink.gif
dina
Ви шпіони чи як? Сокира, а не топорsmile.gif))))
бэндэровэц
"Топірець", класична зброя лісових розбійників, а саме Олекси Довбуша і його парубків. А топор, це вже москальське biggrin.gif ,і суттєво відрізняється по вигляду і призначенню. Інша назва топірця - бартка.
dina
тю! шо ви лякаєте - ще не приїдутьsmile.gif
бэндэровэц
Отже, російські єноти будуть у Львові 08 січня. Якщо хтось буде мати бажання і час приєднуйтесь.
Може чимось допоможете і в організації, чи будуть якісь пропозиції
Інформація тут:
http://www.clubnote.ru/forum/index.php?sho...mp;#entry105396
vivisektor
Вже й російські єнотоводи у Львові були, і Київські приїжджали (правда, я цей факт прогавив, а зателефонувати мені ніхто не здогадався sad.gif ), а, власне, Львівських єнотоводів у Львові щось так таки не густо. sad.gif Що б то придумати для популяризації нашого руху у колі водіїв єнотів Львова, а?
Bodikk
Правду кажеш, хоча власників єнотів у Львові не мало,
за день бачу 10-15 машин (рахував для цікавості), а от бажаючих поспілкуватись 0.
бэндэровэц
В такому випадку будем "соображать на троих" biggrin.gif uga.gif
dina
Головне не кількість, а якість biggrin.gif
vivisektor
Цитата(бэндэровэц @ 11.8.2010, 23:42) *

В такому випадку будем "соображать на троих" biggrin.gif uga.gif

До речі, бо ми шось говоримо-говоримо... Давайте вже домовимось і щось "сообразім"? Типу частково обговореного спільносімейного виїзду на природу трьома екіпажами?
бэндэровэц
Хіба з вересня, бо з 17-го серпня до 1 вересня буду кататись карпатськими стежками безвилазно.
vivisektor
Може десь навіть перетнемся? Попередньо з дружиною плануємо з 21-го по 24-те в Карпати забуритись. Правда, неглибоко, в Славське.
бэндэровэц
Не впевнений, з 17 буду з колегою відпочивати від цивілізації в Дземброні, це Верховинський район до 21 точно. макс до 24, якщо виберусь звідти раніше то подзвоню. Бо після Дземброні є різні версії куда поїхати але ще не визначився, але точно Карпати теж, хоча.............. uga.gif uga.gif uga.gif
crimecat
А я буду в Карпатах проездом 28-29 августа... правда по ту сторону границы... smile.gif
Эх жаль не увидимся.
Это текстовая версия — только основной контент. Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, нажмите сюда.
Русская версия Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.